Політика повернення коштів
У нас є 14-денна політика повернення, це означає, що у вас є 14 днів після отримання товару, щоб вимагати повернення.
Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, неношений або невикористаний, із ярликами та в оригінальній упаковці.
Вам також знадобиться квитанція або підтвердження покупки. Щоб розпочати повернення, ви можете зв’язатися з нами за адресою Wkmfclothes@gmail.com. Якщо ваше повернення буде прийнято, ми надішлемо вам ярлик для доставки, а також інструкції щодо того, як і куди відправити ваш пакет. Товари, надіслані нам назад без попереднього запиту на повернення, не приймаються. Ви завжди можете зв’язатися з нами щодо будь-якого питання щодо повернення за адресою Wkmfclothes@gmail.com.

Збитки та проблеми
Будь ласка, огляньте своє замовлення під час отримання та негайно зв’яжіться з нами, якщо товар несправний, пошкоджений або якщо ви отримали неправильний товар, щоб ми могли оцінити проблему та зробити це правильно.

Винятки / неповернення товарів
Деякі типи предметів не можуть бути повернені, такі як швидкопсувні товари (наприклад, продукти харчування, квіти або рослини), товари на замовлення (наприклад, спеціальні замовлення чи персоналізовані предмети) та товари особистої гігієни (наприклад, товари краси). Ми також не приймаємо повернення небезпечних матеріалів, легкозаймистих рідин або газів. Будь ласка, зв’яжіться, якщо у вас є питання або сумніви щодо вашого конкретного товару. На жаль, ми не можемо прийняти повернення товарів, що продаються, або подарункових карток.

Обмін
Найшвидший спосіб гарантувати, що ви отримаєте те, що хочете, - це повернути товар, який у вас є, і як тільки повернення буде прийнято, зробіть окрему покупку нового товару.

Повернення коштів
Ми повідомимо вас, як тільки отримаємо та перевіримо ваше повернення, і повідомимо, чи було затверджено відшкодування чи ні. Якщо буде схвалено, вам буде автоматично повернено кошти за початковий спосіб оплати. Пам’ятайте, що ваш банк або компанія, що видає кредитну картку, може зайняти деякий час, щоб також обробити та опублікувати відшкодування.